|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Для під'єднання петель радиаторного отопления, теплої підлоги призначений колектор SD Forte 1" на 3 виходи. Виріб дозволить регулювати розподіл тепла в контурах і підтримувати бажаний температурний режим в опалювальних приміщеннях. Матеріал виготовлення — латунь. Відстань між осями виходів 5,4 см. Розмір підключення до системи — 1 дюйм. У комплекті є спеціальні кронштейни для кріплення до стіни або в шафі. Ручки регулювання термоклапанів можуть бути замінені на сервоприводи 30х1,5.
Характеристики
| Артикул | SF002W3 |
|---|---|
| Вага брутто, кг | 2,35 |
| Вага нетто, кг | 2,573 |
| Відстань між осями виходів, мм | 50 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 65х340х330 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 315х150х92 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість контурів | 3 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Матеріал | Латунь |
| Наявність насоса | Немає |
| Покриття | Хром |
| Призначення | Система радіаторного опалення |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серія | SF002W |
| Тип виробу | Колектор |
Новий відгук або коментар
Колектор SD Forte 1" 3 виходи SF002W3
Артикул: SD00039964
3 047 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки