|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Колектор SD Forte 1 "на 4 виходи дозволить регулювати розподіл тепла в петлях системи радіаторного опалення, теплої підлоги. Верхня балка обладнана термоклапаном з ручками налаштування чорного кольору, нижня — регулювальними вентилями ручного регулювання. На термостатичні клапани можна встановити сервоприводи 30х1,5 для автоматичного управління температурним режимом в опалювальних приміщеннях. Поставляється разом з кронштейнами для кріплення в колекторній шафі або до стіни.
Характеристики
| Артикул | SF002W4 |
|---|---|
| Вага брутто, кг | 2,98 |
| Вага нетто, кг | 3,298 |
| Відстань між осями виходів, мм | 50 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 65х340х320 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 315х200х92 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість контурів | 4 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Матеріал | Латунь |
| Наявність насоса | Немає |
| Покриття | Хром |
| Призначення | Система радіаторного опалення |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серія | SF002W |
| Тип виробу | Колектор |
Новий відгук або коментар
Колектор SD Forte 1" 4 виходи SF002W4
Артикул: SD00039965
4 315 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки