|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Колектор SD Forte 1" на 7 виходів необхідний для організації розподілу теплоносія необхідної температури в петлях теплої підлоги, радіаторного опалення. Виріб складається з верхньої балки з термоклапанами та нижньої з клапанами ручного регулювання, а також кронштейнів для кріплення до стіни. Матеріал виготовлення — латунь. Різьба підключення контурів підлогового обігріву зовнішня, 3/4". Для під’єднання до системи на гребінках зроблена внутрішня різьба розміром 1 дюйм.
Характеристики
| Артикул | SF002W7 |
|---|---|
| Вага брутто, кг | 4,8 |
| Вага нетто, кг | 5,089 |
| Відстань між осями виходів, мм | 50 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 65х480х330 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 315х350х92 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість контурів | 7 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Матеріал | Латунь |
| Наявність насоса | Немає |
| Покриття | Хром |
| Призначення | Система радіаторного опалення |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серія | SF002W |
| Тип виробу | Колектор |
Новий відгук або коментар
Колектор SD Forte 1" 7 виходів SF002W7
Артикул: SD00039968
5 213 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань