|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Колектор терморегулювальний SD 1"х3 SD236W3 використовується для розподілу та регулювання потоку води в системах опалення та водопостачання. Забезпечує надійну та довговічну роботу.
Характеристики
| Артикул | SD236W3 |
|---|---|
| Вага нетто, кг | 2,68 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість контурів | 3 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Матеріал | Латунь |
| Наявність насоса | Немає |
| Покриття | Хром |
| Призначення | Система радіаторного опалення |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серія | SD236W |
| Тип виробу | Колектор |
Новий відгук або коментар
Колектор терморегулювальний SD Plus 1" 3 виходи SD236W3
Артикул: SD00021392
1 626 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань