|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Двоконтурний конденсаційний котел ThermoAlliance Ewa призначений для опалення приватного будинку або квартири, має потужність 24 кВт на контур опалення та 28 кВт для приготування гарячої води. Має широкий діапазон модулювання від 35 до 24 кВт. Високий рівень ККД дозволить гарантувати максимальний обгорів навіть за мінімальної витрати газу. Завдяки вбудованій системі керування котел максимально економить витрати як опалення, так і приготування гарячої води. Підходить для встановлення в нову або вже існуючу систему опалення
Характеристики
| Артикул | 15311014000002 |
|---|---|
| Вага брутто, кг | 33,8 |
| Вага нетто, кг | 30,8 |
| Витрата зрідженого газу (G30/G31) (max-min), кг/год | 0,73/0,11 |
| Витрата природного газу (G20) (max-min), м³/год | 2,38/0,37 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 420х288х725 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діаметр підключення газу | 3/4" |
| Діаметр підключення димоходу, мм | 60/100 |
| Діаметр підключення контуру ГВП | 1/2" |
| Діаметр підключення контуру опалення | 3/4" |
| Електрична потужність, Вт | 55/95 |
| Електроживлення, В | 230/50 |
| Клас NOX (викидів оксидів азоту) | 6 |
| Клас захисту | X4D |
| Комплектація | Газовий котел, комплект кріплення, інструкція, гарантійний талон. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість гарячої води ΔT = 30°K, л/хв | 12 |
| Кількість контурів | 2 |
| Максимальна температура димових газів, °C | 43/70 |
| Модель | Ewa 24 |
| Мінімальна витрата гарячої води, л/хв | 3 |
| Місткість розширювального бака, л | 8 |
| Потужність по опаленню (80/60 °С), кВт | 23,7 |
| Розташування | Настінний |
| Серія | Ewa |
| Температура води для ГВП (max-min), °C | 35/60 |
| Тип видалення вихлопів | Примусовий |
| Тип виробу | Газовий котел |
| Тип камери згоряння | Закрита |
| Тип котла | Конденсаційний |
| Тиск на вході LPG (G30/G31), мбар | 20 |
| Тиск на вході природного газу (G20), мбар | 20 |
| Тиск у водопроводі (max-min), бар | 10/1 |
Новий відгук або коментар
Котел газовий Thermo Alliance EWA 24 кВт двухконтурний, конденсаційний
Артикул: SD00050508
39 867 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки