|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Змішувач прихованого монтажу для ванни Qtap Scorpio 3350105GB для двох споживачів виготовлений з міцної і зносостійкого латуні з рівномірним матовим покриттям чорного кольору, завдяки якому виріб має привабливий зовнішній вигляд і більш стійкий до механічних пошкоджень. Подача і регулювання температури води здійснюється за допомогою зручних важелів, а перемикання у душовий режим - поворотним дивертором. Завдяки такому змішувачу інтер'єр ванної буде виглядати стильним і сучасним.
Характеристики
| Артикул | QTSCOR3350105GB |
|---|---|
| Вага брутто, кг | 3,1 |
| Вага нетто, кг | 3,283 |
| Вид монтажу | Прихований |
| Витрата води, л/хв | До 7 |
| Внутрішня частина в комплекті | Так |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 320х280х120 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 265х110х85 |
| Гарантія | 10 років |
| Додаткові характеристики | Довжина душового шланга 1750 мм. |
| Діаметр картриджа, мм | 35 |
| Діамерт підключення | 1/2" |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Змішувач прихованого монтажу, душовий шланг, лійка для ручного душу, тримач для ручного душу, кріпильні деталі. |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість споживачів | 2 |
| Матеріал | Латунь |
| Механізм змішування | Кран-букса |
| Модель | 3350105GB |
| Навність термостата | Ні |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Для ванни |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Серія | Scorpio |
| Тип виробу | Змішувач |
| Тип керування | Вентильний |
Новий відгук або коментар
Змішувач для ванни Qtap Scorpio прихованого монтажу двохвентильний (з душовим гарнітуром) QTSCOR3350105GB Black Matt
Артикул: SD00047469
21 609 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань